Sendvičové panely

Sendvičové panely jsou prefabrikované prvky, které se skládají ze dvou obkladů z ocelového plechu (vnějšího i vnitřního) a strukturálního izolačního jádra, který se nachází mezi nimi. Jádro poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci a tím, že je vyrobené z minerální vlny také poskytuje kvalitní ochranu proti ohni. Ocelové obložení odolné proti korozi jádru poskytuje vysokou mechanickou pevnost.

Další organické povlaky aplikované na obložení zajišťují odolnost vůči prostředí s různým stupněm agresivity.
Stěnové a střešní panely v ocelovém obložení tvoří stavební materiál využívaný v systémech při výstavbě průmyslových, obchodních, kubaturových, kancelářských, sportovních, zemědělských objektů, veřejných budov, hal ze sendvičových panelů a skladů, jakož i v případě dělících stěn, stropů a příček u dalších objektů.

Chladící panely s kvalitními izotermickými parametry se využívají hlavně při výstavbě stěn a střech chladících a mrazících skladů. Panely ARPANEL poskytují rychlou a bezpečnou montáž a zároveň jsou nákladově efektivní a splňují požadavky, které často nejsou možné při dosažení alternativního řešení přání klienta.

Rozvoj průmyslu a hospodářské soutěže, stejně jako nárůst ekologických požadavků na stavby vyžaduje od investorů uplatnění nejmodernějších stavebních materiálů při realizaci svých investic. A proto se obložení u sendvičových panelů ARPANEL vyznačuje nejvyšší kvalitou, jsou vyrobeny z pozinkovaných ocelových plechů potažených organickým povlakem, např. polyester, jejichž úkolem je získat příslušný stupeň tuhosti a zatížení, a navíc chrání izolační jádro. Parametry ocelového obložení se pokaždé přizpůsobí požadavkům projektu a široká škála barev dodá fasádě jedinečný charakter.

ARPANEL nenabízí pouze sendvičové panely. Firma Adamietz se specializuje na komplexní řešení průmyslových budov. Naše kapitálová skupina vlastní výrobnu profilů tvarovaných za studena (včetně oplechování) a výrobnu ocelových konstrukcí. Díky naší strategii nabízet komplexního řešení průmyslových staveb jsme schopni poskytnout sendvičové panely s příslušenstvím. Jsme přesvědčeni, že nás komplexní systém obložení uspokojí všechny nezbytné prvky při řešení bytových stěn a střech moderní izolací..

Zkušený tým ARPANEL se zaměřuje především na realizaci investičních projektů, v nichž se mimo úspornosti a energetické účinnosti řeší také Styl, Kvalita, Funkce – o čemž se již přesvědčilo mnoho investorů.

V nabídce ARPANEL najdete tyto sendvičové panely:
Jádro
Použití PUR.PIR.MINERÁLNÍ VLNA.
Střešní.
standardní metoda upevnění
standardní metoda upevnění
Stěnové @cs.
standardní metoda upevnění
skryté upevnění
skryté upevnění
standardní metoda upevnění
standardní metoda upevnění
Chladící.
labyrintové upevnění
labyrintové upevnění