Klíčovou vlastností, kterou se odlišujeme od konkurence na trhu při vytváření moderních průmyslových, komerčních, skladovacích, výrobních nebo logistických objektů je komplexnost. Pokud si vážíte svého času a hledáte flexibilní nabídku s širokou škálou řešení, jsou sendvičové panely spolu s klempířskými prvky tvořícími příslušenství lehkých systémů opláštění ARPANEL, určené přesně pro vás. U staveb ze sendvičových panelů se takové příslušenství používá k montáži a finální úpravě stěn, oken, vrat, dveří, střech atd. Je velmi důležitou součástí zabezpečení objektu před působením nepříznivých vlivů z okolí.

Podívejte se na naši nabídku a v případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme veškeré informace týkající se procesu výroby konkrétních produktů nebo průběhu realizace objednávek.

VÝROBKY

Startovací lišty

Startovací lišty patří mezi základní příslušenství na samém začátku montáže sendvičových panelů. Jsou uchyceny k základům pomoci spojovacího kování vhodného pro daný typ podkladu. Doporučujeme odstranit případné nerovnosti, protože mohou způsobit mezeru mezi základem a startovací lištou. Po vyrovnání podloží lišty doporučujeme nakreslit čáru, aby nedocházelo k odchylkám. Lišta musí být namontována v dokonalé rovině, aby se srovnaly případné nerovnosti, které by mohly ohrozit funkčnost.

Společnost APRANEL nabízí svým zákazníkům pozinkované startovací lišty do sendvičových panelů s povrchovou úpravou Z275, nepotahované, se standardní tloušťkou 2 mm a délkou v rozmezí od 1 do 6 m. Startovací lišty do sendvičových panelů nabízíme i v jiných rozměrech, přizpůsobených individuálním požadavkům nebo konkrétnímu projektu. Neváhejte se nás zeptat, rádi vám s výběrem ideálního výrobku poradíme.

VÝROBKY

Klempířské prvky pro horizontální fasádní systém (OBPZ)

Společnost ARPANEL nabízí klempířské prvky pro horizontální fasádní systém z pozinkovaného plechu, např. s polyesterovou povrchovou úpravou 25 μm, ve standardních tloušťkách 0,50, 0,63, 0,70, 0,75 mm a v délkách 1 až 6 m. Pokud máte zájem o nestandardní délky sendvičových panelů [až 12 m] kontaktujte prosím naše obchodní oddělení, kde vám naši poradci pomohou najít optimální řešení a nastavit individuální podmínky pro vaši objednávku. Díky širokým technologickým možnostem umíme vytvořit špičkové doplňky, které zvyšují pevnost a odolnost stavby ze sendvičových panelů.

VÝROBKY

Klempířské prvky pro vertikální fasádní systém (OBPI)

Společnost ARPANEL nabízí klempířské prvky pro vertikální fasádní systém. Z naší nabídky si můžete vybrat vysoce kvalitní prvky určené k ochraně fasády budov. Klempířské prvky z pozinkovaného plechu, např. s polyesterovou povrchovou úpravou 25 μm, ve standardních tloušťkách 0,50, 0,63, 0,70, 0,75 mm a v délkách 1 až 6 m. Pokud potřebujete připravit objednávku na míru, kontaktujte prosím naše obchodní oddělení a zjistěte podrobnosti.

VÝROBKY

Klempířské prvky pro systém opláštění střech (OBD)

Společnost APRANEL nabízí klempířské prvky pro systém opláštění střech. Jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu, např. s polyesterovou povrchovou úpravou 25 μm, ve standardních tloušťkách 0,5, 0,63, 0,70, 0,75 mm (výjimkou jsou prvky OBD-5 a OBD-9, které standardně vyrábíme v tloušťce 1,0 mm) a v délkách 1 až 6 m (výjimkou je prvek OBD-3, jehož délka je 1,00 m). Nabízíme zhotovení výrobků na míru. Náš obchodní zástupce pro vás určitě najde optimální řešení – kontaktujte naše obchodní oddělení.

VÝROBKY

Klempířské prvky pro systém opláštění chladírenských objektů (OBCH)

Pro systém opláštění chladírenských objektů nabízí společnost ARPANEL vysoce kvalitní klempířské prvky z pozinkovaného plechu ve standardních tloušťkách 0,50, 0,63, 0,70, 0,75 mm a v délkách 1 až 6 m. Prvky do sendvičových panelů jsou nedílnou součástí celého systému opláštění. Díky svému designu se klempířské prvky používají jako samostatný dokončovací prvek.