ARPANEL

O nás

Na trhu působíme od roku 2013 a od samého počátku dodáváme špičkové sendvičové panely pro opláštění střech a stěn komerčních a průmyslových objektů, skladovacích a výrobních hal, logistických center atd. V našem výrobním závodě vytváříme izolační střešní a stěnové sendvičové panely určené na různé ocelové, železobetonové a dřevěné konstrukce. Našim zákazníkům nabízíme mimo jiné sendvičové panely s jádrem z minerální vlny MiWo se zvýšenou požární odolností a MiWo MXL se zvýšenou nosností a také panely s polyisokyanurátovou pěnou PIR. Víme, že konkrétní projekty vyžadují často individuální přístup k technickému řešení, proto kromě špičkových sendvičových panelů nabízíme také poradenství a technickou podporu v každé fázi realizace projektu, vypracování projektové dokumentace a provedení statických výpočtů. Kromě toho k našemu širokému sortimentu výrobků nabízíme ještě širokou škálu dokončovacích prvků, včetně klempířských prvků a montážního příslušenství.

Sendvičové panely v současnosti patří mezi nejoblíbenější materiály používané při stavbě průmyslových a komerčních objektů, skladů nebo výrobních hal. Jako jeden z největších výrobců sendvičových panelů v Polsku dodáváme našim zákazníkům střešní panely, stěnové panely, chladírenské panely nebo rohové panely, které splňují očekávání těch nejnáročnějších odborníku ve stavebnictví doma i v zahraničí. Náš tým se skládá z opravdových z odborníků, kteří svým profesionálním přístupem dokáží splnit veškeré požadavky našich zákazníků, ať už jde o samotnou výrobu, nebo o design a funkčnost výrobků. Kvalita je pro nás velmi důležitá, proto naše panely se neustále vylepšuji.

ARPANEL V ČÍSLECH

Zjistěte více o ARPANEL

SPOKOJENÝCH ZAMĚSTNANCŮ

m2

VYROBENÝCH PANELŮ
icon3

lat

NA TRHU

více než

SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ

ZHOTOVENÝCH OBJEKTŮ
TAK ŠEL ČAS VE SPOLEČNOSTI ARPANEL

Seznamte se s naší historií

prev2 next2
ARPANEL

Výrobce špičkových sendvičových panelů

ARPANEL patří mezi přední výrobce stěnových a střešních sendvičových panelů ve střední a východní Evropě. Naše společnost staví na zkušenostech svého týmu v kombinaci se současnými trendy a moderními technologiemi, které umožňují výrobu špičkových sendvičových panelů z nejlepších materiálů na trhu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, abychom maximálně splnili jeho očekávání. Seznamte se s nabídkou sendvičových panelů ARPANEL.

GALERIE

Podívejte se na sídlo společnosti ARPANEL.