Výrobky

Stěnové sendvičové panely PIR

Stěnové sendvičové panely s polyisokyanurátovým jádrem PIR v ocelových pláštích patří v současné době mezi nejoblíbenější stavební materiály používané k vnějšímu opláštění komerčních, průmyslových, skladových nebo logistických objektů. Stěnové sendvičové panely ARPANEL PIR jsou také určeny ke stavbě příček, podhledů a přepážek v různých objektech. Vyznačují se velmi dobrou tepelnou a zvukovou izolací.

Všechny druhy:
Výrobky

Střešní sendvičové panely PIR

Střešní sendvičové panely s polyisokyanurátovým jádrem PIR (vnější plocha s trapézovým profilem) jsou určeny pro různé typy střech s malým až středním sklonem. Díky optimalizovanému profilování zámků jsou střešní panely ARPANEL D PIR zcela vzduchotěsné, parotěsné a odolné proti dešti. Střešní panely se používají jako střešní krytina pro výrobní, skladovací, logistické a průmyslové budovy.

Všechny druhy:
Výrobky

Chladírenské sendvičové panely PIR

Chladírenské panely ARPANEL CH PIR jsou určeny především ke stavbě chladíren a mrazíren, ale i vnějších a vnitřních stěn v komerčních budovách, průmyslových objektech, skladovacích nebo výrobních halách a zemědělských a potravinářských objektech. Jako výrobce chladírenských panelů vytváříme špičkové výrobky, které jsou tvořeny ze dvou pozinkovaných ocelových plášťů a konstrukčního jádra z PIR pěny. Chladírenské sendvičové panelové od společnosti ARPANEL se vyznačují vysokou tepelnou izolací (mají velmi nízkou hodnotu U), díky čemuž splňují vysoké požadavky na zajištění vysoké tepelné izolace stěn. Sendvičové panely z naší nabídky mohou být vyrobeny z různých typů obkladů s organickými povrchovými úpravami, které jsou přizpůsobeny zvýšeným požadavkům hygienických a sanitárních norem. Díky speciálnímu tvaru zámku v chladírenském panelu a promyšleným technickým detailům vyniká systém lehkých obkladů ARPANEL vysokou odolností a těsností. Právě to jej předurčuje ke konstrukci moderních chladíren a mrazíren.

Všechny druhy:
Výrobky

Rohové sendvičové panely PIR

Prefabrikované rohové panely s jádrem z minerální vlny umožňují vytvářet originální a designové hrany opláštění budov. Hlavní výhodou rohových panelů je kromě jejich estetické stránky také to, že je lze instalovat bez klempířských prvků. Díky tomu je tento zakončovací prvek fasádních systémů mimořádně efektivní a zcela originální.

Všechny druhy:
Výrobky

ARPANEL PREMIUM LINE

ARPANEL AESTHETICS jsou špičkové sendvičové panely s povrchovou úpravou Colorcoat Prisma® by Tata Steel, které kombinují design, eleganci a odolnost a zároveň splňují nejpřísnější ekologické standardy.
Panely ARPANEL AESTHETICS jsou certifikovány a splňují normy, díky čemuž jsme schopni zaručit dlouhou životnost – až 40 let u opláštění průmyslových a komerčních budov na exponované straně a až 20 let na jedinečnou stálost barev.

Sendvičové panely ARPANEL AESTHETICS se používají především jako opláštění stěn a střech budov se zvýšenými nároky na estetiku a trvanlivost, mimo jiné komerčních budov, skladových a výrobních hal nebo veřejných budov.

Všechny druhy: