SLUŽBY

Poradenství a technická podpora

Volba optimálního technického řešení a vhodných výrobků patří mezi základní úkony v procesu navrhování i výstavby budovy. Proto společnost ARPANEL nabízí odborné poradenství a technickou podporu. Ke každé otázce přistupujeme individuálně a s náležitým nasazením, abychom splnili očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Prioritou našich kvalifikovaných pracovníků je maximální spokojenost zákazníka. Naši obchodní partneři se mohou spolehnout na naši technickou podporu ve všech fázích projektu. Máme technické znalosti, širokou nabídku systémových řešení stěnových a střešních panelů a dlouholeté zkušenosti s realizací. Tým společnosti ARPANEL podporuje a radí obchodním partnerům v průběhu realizace jejich investic.

SLUŽBY

Vypracování projektové dokumentace

Abychom vyšli vstříc očekáváním, rozšířili jsme nabídku sendvičových panelů ARPANEL o širokou škálu projekčních služeb, včetně profesionálního vypracování prováděcí a dílenské dokumentace. Tým společnosti ARPANEL tvoří mj. kvalifikovaní a zkušení projektanti, díky nimž jsme schopni nabídnout širokou škálu služeb a komplexnost naší nabídky. Disponujeme vlastní projekční kanceláří, kde zpracováváme profesionální projektovou dokumentaci. Díky širokému rozsahu naší nabídky jsme schopni zajistit profesionální řešení svěřených úkolů v požadovaném termínu.

SLUŽBY

Provádění statických výpočtů

Statické výpočty pro systémy lehkých panelů jsou nezbytnou součástí návrhu a výběru vhodných technických řešení. Společnost ARPANEL zpracovává tyto výpočty pro jednotlivé projekty na žádost svých zákazníků. Naše projekční kancelář provádí výpočty s náležitou přesností na základě platných norem EU a pokynů pro projektování, přičemž se řídí ustanoveními zákona a platnými stavebními předpisy.