Služby

Služby

Poradenství a technická podpora

Výběr vhodných technických řešení je velmi důležitým prvkem zároveň během projektování, stejně jako v procesu stavby objektu, proto nabízíme profesionální poradenství a technickou podporu. Ke každé otázce přistupujeme individuálně a s náležitým nasazením, tak abychom uspokojili potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Prioritou našeho kvalifikovaného personálu je plná spokojenost klienta. Naši obchodní partneři mohou počítat s naší technickou podporou na všech etapách zhotovení stavby. Disponujeme technickými vědomostmi, širokou škálou systémových řešení opláštění stěn a střech a mnohaletými zkušenostmi s realizací. Tým ARPANEL průběžně podporuje a radí obchodním partnerům při realizaci investic.

Napište nám

Služby

Zpracování projektové dokumentace

Vycházíme vstříc očekáváním, nabídku sendvičových panelů ARPANEL jsme doplnili o profesionální zpracování projektové dokumentace. V týmu ARPANEL jsou kvalifikovaní a zkušení projektanti, díky kterým jsme schopni nabídnout různorodé služby a komplexnost naší nabídky. Vlastníme projektovou kancelář, ve které naši projektanti mohou připravit profesionální projektové dokumentace. Jsme přesvědčeni, že široký rozsah naší nabídky zajistí profesionální a termínovou realizaci svěřených úloh.

Napište nám

Služby

Provádění statických výpočtu

Statické výpočty systémů lehkého opláštění jsou velmi důležitým prvkem navrhování, proto nabízíme jejich profesionální provedení pro individuální projekty. Naše projektová kancelář provádí výpočty s příslušnou přesností na základě zpracovávaného projektu. Všechny statistické výpočty provádíme v souladu s evropskou normou PN- EN 14509.

Napište nám