Výrobky

Sendvičové panely.
Sendvičové panely

Sendvičové panely

 

Sendvičové panely jsou prefabrikované prvky, které se skládají ze dvou obkladů z ocelového plechu (vnějšího i vnitřního) a strukturálního izolačního jádra, který se nachází mezi nimi. Jádro poskytuje tepelnou i zvukovou izolaci a tím, že je vyrobené z minerální vlny také poskytuje kvalitní ochranu proti ohni. Ocelové obložení odolné proti korozi jádru poskytuje vysokou mechanickou pevnost.

Stěnové a střešní panely v ocelovém obložení tvoří stavební materiál využívaný v systémech při výstavbě průmyslových, obchodních, kubaturových, kancelářských, sportovních, zemědělských objektů, veřejných budov, hal ze sendvičových panelů a skladů, jakož i v případě dělících stěn, stropů a příček u dalších objektů.

Zobrazit více >
Příslušenství.
Příslušenství

Příslušenství

Komplexnost je základním charakteristickým rysem, který vyžaduje trh při výstavbě moderních průmyslových budov. Zákazníci si cení svůj čas a proto chtějí, aby nabídka společností provádějících takové projekty byla široká a flexibilní, co jim zajistí širokou paletu řešení a dostupných odborníků.

Nabízíme zcela profesionální metody výroby ocelových konstrukcí, profilů typu Z, C a dalších, na základě výkresů zákazníka provádíme typické oplechování a složitější výrobky (kryty, okapové systémy, kazety atd.) včetně prvků, které vyžadují pájení, nýtování a práškové nebo sprejové lakování.

Zajišťujeme kompletní řešení projektu, od stanovení technických požadavků a pokud je to nutné vytvoříme prototyp sérii pokusů před provedením finálního produktu.

Zobrazit více >