Oplechování do délky 12 [m] podle jednotlivých dílenských výkresů.

Provádíme typické oplechování a složitější výrobky (kryty, okapové systémy, kazety atd.) včetně prvků, které vyžadují pájení, nýtování a práškové nebo sprejové lakování.
Zajišťujeme kompletní řešení projektu, od stanovení technických požadavků a pokud je to nutné vytvoříme prototyp sérii pokusů před provedením finálního produktu.

Vynikající kvalita surovin:

Aby jsme dosáhli vysokou odolnost proti korozi je jádro potažené zinkem. Zinkový povlak v množství 275 g na 1 m2 povrchu ocele splňuje požadavky norem. V místech řezání, proniknutí nebo poškrábání zinek reaguje na vlhkou ocel, v důsledku elektrochemické reakce vytváří ochrannou antikorozní vrstvu. Další ochranu představují postupně prokládané protikorozní vrstvy. Poslední, organický povlak pokrývající povrch našeho plechu určuje design provedené střešní krytiny nebo fasádního obložení, jeho trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Na přání zákazníka mohou být naše výrobky dodávány v několika verzích organického povlaku jako je polyester, PVDF. Nabízíme také ocel se speciálním povrchovou úpravou Colorcoat HPS 200 a Colorcoat Prisma s 25-letou zárukou Confidex.

Čtěte více: Oplechování Adamietz

Galerie