Sendvičové panely ARPANEL ideální pro investory

zpět na začátek
moderní nabídka
záruka kvality
komplexnost
podpora
moderní nabídka

Střešní a stěnový systém ARPANEL byl navržen na základě nejnovějších požadavků průmyslových objektů v Evropské unii. ARPANEL představuje moderní stěny a střechy, které mají standardní stejně jako skrytý upevnění ke konstrukci budovy. Izolační jádro panelů ARPANEL je zvoleno tak, aby vždy splňovalo specifické požadavky tepelné izolace (PUR i PIR), protipožární (MiWo nebo PIR) anebo zvukové izolace (MiWo). ARPANEL nejsou jen sendvičové panely. ARPANEL tvoří také široké spektrum příslušenství (profilů tvarovaných za studena a oplechování) a provedení v každé fázi investičního řešení. Kompletní nabídka ARPANEL byla našimi obchodními partnery hodnocena velmi kladně. Přesvědčte se sami – zveme vás ke spolupráci.

záruka kvality

Sendvičové panely ARPANEL se vyrábějí z nejkvalitnějších materiálů na nejmodernější výrobní lince v Polsku. Jsou spolehlivé a zaručují dlouhou životnost budov. Ve výrobním procesu používáme materiály dodané renomovanými dodavateli, kteří vlastní všechny potřebné certifikáty. Sendvičové panely ARPANEL poskytují rychlou a snadnou instalaci, který umožňuje ve velmi krátké době efektivní provedení a dokončení stavby. Obsáhlý seznam referenčních projektů potvrzuje záruku kvality a funkčnosti panelů ARPANEL, které jej řadí mezi lídry na trhu.

 

komplexnost

Více než 20 let zkušeností při řešení průmyslových budov je zárukou kvality sendvičových panelů ARPANEL. Chceme nabízet komplexní řešení, která jsou pro mnoho obchodních partnerů a to i pro nás, velmi důležitým a rozhodujícím mezníkem při navazování spolupráce. Abychom vyhověli poptávce, nabídku sendvičových panelů ARPANEL doplňujeme o další prvky jako: široké spektrum doplňků (profilů tvarovaných za studena a oplechování), výrobu a montáž ocelových konstrukcí (FORMOPEX), projektovou podporu, provedení, a přepravní služby (ABM Logistics). Jsme si jisti, že naše rozsáhlá nabídka zaujme především profesionalitou a včasným provedením zakázek. Zveme vás ke spolupráci.

podpora

Sendvičové panely představují hlavní, ale ne jediný prvek kompletní nabídky ARPANEL. Obsahuje širokou škálu příslušenství (profily tvarované za studena, oplechování) a provedení v každé fázi investičního řešení. Výběr vhodného technického řešení je velmi důležitým prvkem při navrhování a procesu výstavby objektu. S naší moderní a komplexní nabídkou se naši obchodní partneři mohou spolehnout na poradenství a technickou podporu ve všech fázích výstavby objektu. Máme odborné znalosti, rozsáhlou paletu systémových řešení vnějších stěn a střech, stejně jako několikaleté zkušenosti v oboru co nás odlišuje od konkurence. Navíc, tým ARPANEL průběžně podporuje a radí obchodním partnerům ohledně investičního řešení.