Firma Adamietz se zaměřuje na nabídku výrobků, které splňují vysoké nároky investorů, uživatelů a designérů moderních průmyslových, komerčních a veřejných budov.

S ohledem na to jsme v roce 2013 zahájili výrobu izolačních sendvičových panelů při řešení všech typů střech a stěn postavených z oceli a železobetonu. Výrobu předcházely tři roky intenzivních příprav. Během této doby jsme vyvinuli a zavedli technologii, která umožnila spuštění jedné z nejmodernějších linek sendvičových panelů v Polsku. Naše technologie se opírá o evropské lídry specializující se na poskytování technologií pro řešení špičkovými izolačními materiály.

ARPANEL je systém, který v sobě spojuje aktuální trendy se znalostmi a mnohaletými zkušenostmi našeho týmu. Je dílem špičkových specialistů. Představuje něco víc než jen sendvičové panely. ARPANEL je komplexní systém, který je výsledkem naší více než 20-leté zkušenosti v navrhování a provedení lehkých obkladů. Funguje na základě analýzy evropských trhů a jejich očekávání. Sendvičové panely ARPANEL byly navrženy s třemi jádry izolací:

o polyuretanovou pěnou PUR,
o polyisokyanurátovou pěnou PIR,
o minerální vlnou MiWo.

Investoři, designeři a dodavatelé oceňují především rozmanitost a svobodu volby při řešení izolace střechy a stěn v závislosti na potřebách a účelu budovy.

ARPANEL představuje styl, kvalitu a funkčnost.

Galerie