Sendvičové panely ARPANEL ocení dodavatelé.

zpět na začátek
certifikace
parametry
dostupnost
poradenství
certifikace

V roce 2014 společnost ADAMIETZ zahájila výrobu nejmodernějších sendvičových panelů ARPANEL na polském trhu. Plně automatizovaná výrobní linka byla založena na technologii známé německé firmy Hennecke. Výrobky ARPANEL byly testovány a certifikovány na Institutu Staveb, na základě platných požadavků EU normy PN-EN 14509. Nejdůležitější certifikační testy zahrnovaly zejména: určení tepelné izolace, požární odolnosti, přípravy tabulek nosnosti a vymezení koeficientů zvukové izolace. Velké množství typů izolačního jádra (PUR, PIR a MiWo) umožňuje přizpůsobit naše výrobky příslušným požadavkům kladeným na budovy. Jednotlivé výsledky testů naše produkty řadí do skupiny aktuálních lídrů na trhu.

parametry

Vzhledem k rostoucím požadavkům Evropské unie ohledně moderním objektům, jsou architekti a designeři zavázáni používat takové výrobky, které splňují vysoká kritéria tepelné, protipožární a zvukové izolace. V reakci na měnící se trendy a požadavky nabízíme systém obložení stěn a střech sendvičovými panely ARPANEL. Jednotlivá izolační jádra panelů (PUR, PIR, MiWo), splňují kritéria pro různé druhy izolace při zachování vynikajících mechanických vlastností. Každý výrobek spolu s technickými detaily byl navržen tak, aby splňoval nejvyšší kritéria kladená při řešení obkladů střechy a stěn nejmodernějších budov. Seznamte se s naší nabídkou a možností spolupráce.

dostupnost

Více než 20 let zkušeností při řešení průmyslových budov je zárukou kvality sendvičových panelů ARPANEL. Dodavatelé a odběratelé našich výrobků si žádají komplexní technické řešení poskytnuté na čas a na profesionální úrovni investice. ARPANEL nabízí sendvičové panely vyráběny s využitím nejmodernějších technologií na polském trhu. Vyznačují se flexibilitou výrobních termínů a příznivými cenami. Abychom vyhověli poptávce, nabídku sendvičových panelů ARPANEL doplňujeme o další prvky jako: široké spektrum doplňků (profilů tvarovaných za studena a oplechování), výrobu a montáž ocelových konstrukcí (FORMOPEX), projektovou podporu, provedení a přepravní služby (ABM Logistics). Jsme si jisti, že naše rozsáhlá nabídka zaujme především profesionalitou a včasným provedením zakázek. Zveme vás ke spolupráci.

 

poradenství

V posledních letech jsme zaznamenali obrovskou změnu při řešení projektů průmyslových budov. Na jednu stranu se tyto změny vztahují na moderně navržené projekty technických řešení, na druhou stranu si všímáme stále většího tlaku na krátkou přípravu projektové dokumentace, stejně jako i tlaku „vejít se” do předpokládaného investičního rozpočtu. V reakci na to se naše společnost rozhodla nabízet rozsáhlé spektrum technické podpory a designu pro architekty. Chceme v co nejkratším čase komplexní informace a nabídku , která splňuje technické a rozpočtové požadavky kladené na výstavbu. Zaměstnanci obchodního oddělení ARPANEL vám vždy poradí ohledně technického řešení, aby zcela vyhovovalo kritériím určitého objektu. Přesvědčte se sami – zveme vás ke spolupráci.