Sendvičové panely ocení architekti.

zpět na začátek
design
parametry
nabídka
poradenství
design

Termín „design” v současné době hraje obrovskou roli při vytváření moderní architektury a prostoru a originalita určuje konkurenční výhodu. Nabídka sendvičových panelů ARPANEL byla vyvinuta na základě nejnovějších trendů a vzorů v architektuře. Nabízí širokou škálu barev našich výrobků, originální profilace sendvičových panelů ARPANEL ( mikrodrážka 8 a 14) a moderní sadu technických detailů pro obklady střechy a stěn. Sendvičové panely ARPANEL si poradí s každým projektem, který spojuje funkčnost, estetický design, technologii a úspory. Zveme ke spolupráci architekty, kteří by se rádi podíleli na vytváření jedinečných projektů využívajících sendvičové panely ARPANEL.

parametry

Vzhledem k rostoucím požadavkům Evropské unie ohledně moderním objektům, jsou architekti a designeři zavázáni používat takové výrobky, které splňují vysoká kritéria tepelné, protipožární a zvukové izolace. V reakci na měnící se trendy a požadavky nabízíme systém obložení stěn a střech sendvičovými panely ARPANEL. Jednotlivá izolační jádra panelů (PUR, PIR, MiWo), splňují kritéria pro různé druhy izolace při zachování vynikajících mechanických vlastností. Každý výrobek spolu s technickými detaily byl navržen tak, aby splňoval nejvyšší kritéria kladená při řešení obkladů střechy a stěn nejmodernějších budov.

nabídka

Více než 20 let zkušeností při řešení průmyslových budov je zárukou kvality sendvičových panelů ARPANEL. Chceme nabízet komplexní řešení, která jsou pro mnoho obchodních partnerů a to i pro nás velmi důležitým a rozhodujícím mezníkem při navazování spolupráce. Abychom vyhověli poptávce, nabídku sendvičových panelů ARPANEL doplňujeme o další prvky jako: široké spektrum doplňků (profilů tvarovaných za studena a oplechování), výrobu a montáž ocelových konstrukcí (FORMOPEX), projektovou podporu, provedení, a přepravní služby (ABM Logistics). Jsme si jisti, že naše rozsáhlá nabídka zaujme především profesionalitou a včasným provedením zakázek. Zveme vás ke spolupráci.

poradenství

V posledních letech jsme zaznamenali obrovskou změnu při řešení projektů průmyslových budov. Na jednu stranu se tyto změny vztahují na moderně navržené projekty technických řešení, na druhou stranu si všímáme stále většího tlaku na krátkou přípravu projektové dokumentace stejně jako i tlaku „vejít se” do předpokládaného investičního rozpočtu. V reakci na to se naše společnost rozhodla nabízet rozsáhlé spektrum technické podpory a designu pro architekty. Chceme v co nejkratším čase komplexní informace a nabídku, která splňuje technické a rozpočtové požadavky kladené na výstavbu. Zaměstnanci obchodního oddělení ARPANEL vám vždy poradí ohledně technického řešení, aby zcela vyhovovalo potřebám určité investice.